הלידה הכי כיפית שאפשר לבקש

שלוש לחיצות חזקות והנסיכה שלי היתה בחוץ
|
הדפס
|
שמור

 

מאת: רינת וקנין עדי


הלידה השנייה שלי, של בתי עדי, היום בת שישה וחצי חודשים. רוצה לומר לכן, שזאת היתה חוויה מהירה ביותר ונעימה היא התחילה בהקאה קלה ואז נכנסתי להתרחץ ושם ישבתי על הכיסא שהמים ממשיכים לזרום להם עליי כאשר בכל ציר אני שמה את הטוש בין רגליי ותדעו זה מה מרגיע לאחר מכן עברתי לשבת על כדור ירוק ועדיין עם המים פשוט מרגיע ביותר ואז גיליתי שהכי נוח לי לשבת באסלה עם הטוש של הבידה בין הרגליים במיוחד בכל ציר זה מאוד עזר והרגיע אותי. ואז הרגשתי כאילו שאני רוצה לעשות קקי.

 

אמא שלי שהיתה איתי גם אמרה לי לא ללחוץ כי הראש יוצא ומייד קראה למיילדת. בינתיים עליתי למיטה ואז שלוש לחיצות חזקות והנסיכה שלי היתה בחוץ. מרוב שזה היה מהיר, המיילדת ממש לא הספיקה לעשות לי מוניטור ולא חיבור לאינפוזיה ולא כלום וכבר היא הייתה בחוץ. זה היה פשוט מדהים: בלי אפידורל בלי תפרים.

 

אני מאחלת לכל בת ישראל לידה כזאת מדהימה כמו שיש לי. אני מאוד ממליצה לכולם לנסות בלי אפידורל זה אפשרי אני עברתי שתי לידות בלי ואין מילים. מרוב שנהנתי מהחוויה הנקתי אותה אחרי חצי שעה מהלידה והיא שכבה לצידי בכל השעתיים בהם הייתי בחדר התאוששות. לסיום נשאר לי טעם מאוד מתוק מהלידה המקסימה הזאת.

 

שליחת סיפור לידה

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה