לקנות תחפושת בחו"ל

ההקלות במכס עושות את רכישת התחפושות באינטרנט לכדאי ביותר
|
הדפס
|
שמור

לא חייבים לרכוש תחפושות בחנויות בארץ. המחירים בארץ נעים מ-100 שקלים ומעלה, במקרה הטוב, שלא לדבר על תחפושות עם אביזרים שעלולות להמריא ליתר מ-200 שקלים. חברות השיגור עלו על היתרון ומציעות כתובות בחו"ל אליהן ניתן לשלוח את ההזמנה מאתרים שאינם מבצעים משלוחים לישראל. משם הן אוספות את החבילות ומטיסות במרוכז ארצה. 

אתר buyamerica, מאפשר לרכוש בקלות תחפושות בארה"ב ולהביא אותן לישראל בתקופה של 8 ימי עסקים. מהאתר ניתן לרכוש כל אחת ממאות התחפושת שמוצעת כיום באתר אמזון. התחפושות מיועדות לתינוקות, לילדים, לגברים ולנשים, אביזרים לתחפושות ואפילו – תחפושות לבעלי חיים.


היתרון של האתר – ברגע שנכנסים לאמזון, מלווה את הקונה "עגלת קניות" שמחשבת באופן מיידי את המחיר הסופי של המוצר, כולל מיסים ודמי משלוח, והכל – בשקלים.


בכך פוטר האתר את הגולש הישראלי מאי הוודאות לגבי המחיר הסופי שצריכים לשלם לאחר הוספת עלויות המשלוח, המיסים והשחרור בארץ.

בין התחפושות המוצעות באתר: תחפושות של angry birds או מסיכה של הדמויות – 272 שקלים (מחיר סופי), תחפושות לתינוקות ולילדים בדמויות של חיות כגון חזרזיר, אריה, טלה, טווס, אפרוח, תרנגולת, ארנב וכדומה – במחיר של 216 שקלים (מחיר סופי).

כתובת האתר: http://buyamerica.co.il

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
3. אורן 02/02/2014, 23:04:29

נעים מ-100 שקלים ומעלה, במקרה הטוב, שלא לדבר על תחפושות עם אביזרים שעלולות להמריא ליתר מ-200 שקלים. בין התחפושות המוצעות באתר: תחפושות של angry birds או מסיכה של הדמויות – 272 שקלים (מחיר סופי), תחפושות לתינוקות ולילדים בדמויות של חיות , , תרנגולת, ארנב וכדומה – במחיר של 216 שקלים (מחיר סופי). 

+ השב
 
2. דפנה שחר 12/02/2012, 14:18:09

אכן תחפושות ייחודיות - מחיר קצת גבוה לתחפושת בודדה אך אם מצרפים כמה יחד מוזיל את המחיר בסכום יפה

+ השב
 
1. ליאת 12/02/2012, 12:47:02

אני קניתי דרכם תחפושת של מכשפה מהממת לעצמי ועוד תחפושת של פרח לילדה. מגיע מהר ולא צריך להתאמץ עם חיפושים. אפשר לקנות גם סתם בגדים ושעונים עד 325$ אין מכס היום וזה משתלם.

+ השב