בייביסיטר - פשוט שם מושלם!

מעולה לשעות היום, הרבה פחות מתאימה לשעות הלילה התובעניות
|
הדפס
|
שמור

יש לי שני אפרוחים בבית. בן שנה ו-11 ובת שלושה חודשים. ואני? אני יודעת הכי טוב!  על רמי לוי שמעתי מזמן אבל מעולם לא יצא לי לקנות שם. פשוט רחוק לי. ועל החיתולים שלהם שמעתי לא מעט בשנה האחרונה (ודעות של אחרים תמיד יש לשני הכיוונים ) אך מעולם לא ניסיתי. ועכשיו, כשיש לי שני ילדים, אני מבינה שאין לי ברירה אלא לפעמים לנסות מוצרים חדשים כשהמחיר משמעותית טוב יותר. ניסיתי את בייביסיטר של DPL.

פיצי בסבבה עם הבייביסיטר

מה אנחנו מחפשים? שישמרו לנו על הילדים. מה שבייביסיטר נותן לי, זה יותר כמו הילדה בת 18 שבאה לעזור לי אחה"צ. אני לא משאירה אותה לבד עם הילדים. אבל לאחה"צ קשה, היא מושלמת. טיטול בייביסיטר עצמו נראה מקסים. ציור של כבשה מתוקה או פרה מקסימה. תלוי במידה. 

 

לקטנה שלי מידה 3 היתה מצויינת, לגדול, מידה 5 היתה קטנה מדי ואין להם מידה גדולה יותר מזאת. החיתול אולי מרגיש קצת קשיח יותר מהחיתולים האחרים בשוק, אבל לקטנטנה הוא היה מאוד נוח ולא השאיר סימני לחץ על הגוף. 

 

במהלך היום, כשמחליפים חיתול התדירות גבוהה (כל 3-4- שעות, לא? ) הטיטול היה מצויין. אפילו ביציאות הרכות של ההנקה, ספג ממש טוב. הבייביסיטר המושלם. 

 

אבל בלילה... ממש כמו הבייביסיטר שנתנה לקטנים להשאר ערים עד מאוחר, היתה נדיבה בממתקים, ועשתה מלא טלפונים. איך לומר? קצת אכזבה. 

 

בלילה הראשון פיצי טיפטפה... חשבתי שאולי ינקה קצת יותר מהרגיל ומצאתי את עצמי בלילה מאוד קר, בשעה 02:30 מחליפה חיתול ובגדים רטובים. איך לומר? לא תענוג גדול. 

 

בלילה השני, בסביבות 03:00, זה קרה שוב. ואז הבנתי. אותה בייביסיטר, ילדה בת 18, מעולה תחת השגחה, אבל לא אשאיר אותה לבד עם הקטנטנים. אז כן, רוצו וקנו את בייביסיטר. הוא מעולה לשעות היום. לא משנה אם הקטנים בבית או בגן. 

 

אבל ללילה, אצלי לפחות, אני אסמוך על מישהי קצת יותר מבוגרת, קצת יותר ותיקה בשוק, גם אם קצת יותר יקרה.

 

השם כמו שכבר אמרתי - פשוט גאוני! החיתול... קצת פחות, ומקבל אצלי ציון 9 ליום אבל רק 3 ללילה...

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
6. אמא 21/04/2014, 23:24:17

קודם כל - סחטיין על הכתיבה. לייק! ורציתי להגיב כי חבל לא לקרוא על כל ההורים שחוששים לקנות חיתול ברמה בגלל המחיר - פמפרס עולים היום 40 שח לחבילה במבצעים, וכאלו יש כל הזמן!! לא חבל על הנזילות האלה? למה להלביש לתינוקי קטן חיתול עברה, קשה ונוקשה כשיש אפשרות טובה יותר? ולא! אם לוקחים בחשבון עלויות של כביסות אקסטרה עם חיתול זול - בסוף הזול נהיה יקר....

+ השב
 
5. אושרה 24/07/2013, 19:27:49

יש לנו תינוקת בת עשרים וארבע ימים בתחילה השתממן באגיס מוכר מהלדים הקודמים.. בייבי סיטר נקנה במקרה כנתקענו בלי והם מעוליםםםםם ההבדל הוא בסה"כ 4 שקלים ברשת מגה. זה לא ההבדל

+ השב
 
4. קטיה 30/01/2013, 12:05:32

לי יש שני ילדים, אם הראשון השתמשתי בהגיס בלבד וזוכרת שבלילה היתי צריכה להחליף לו בגדים ולפעמים לא פעם אחת. עם הבת בחודש הראשון השתמשתי שוב בהגיס ושוב אותה הכזבה בלילה. אך גם אני חשבנית שזול - זה פחות איכותי ולא קניתי למרות שאיתם לא צריך לחכות למבצעים כמו עם הגיס ופמפרס או לקנות 5 מוצרים על מנת לקבל מחיר טוב. במקרה נסיתי את ביביסיטר ונדהמתי מהתוצאה. הם החזיקה כל הלילה ללא נזילות בכלל!!! היא כבר בת שנה בעוד כמה ימים ואני לא מחליפה את בייביסיטר. הם פשוט מצויינים. וגם המגבונים שלהם אני מאוד אוהבתת.

+ השב
 
3. גלי 04/10/2012, 23:31:41

ניסיתי את פמפרס והאגיס ואת בייבי סיטר ואני רוצה להגיד שהם מעולים!!! אפילו יותר סופגים מפמפרס והאגיס!! ובעניין הלילה- בהנקות כל הטיטולים לא סופגים!! כשהבת שלי נולדה היא ישנה עם האגיס בלילה, הכל היה נוזל לה והייתי מחליפה לה בגדים בערך פעמיים בלילה. פשוט בהנקה הצואה נוזלית ובמיוחד בלילה, אז זה לא קשור לטיטול. הבת שחי בת שנה וחצי וכל התקופה הייתי עם האגיס ופמפרס ואין על הבייבי סיטר. הוא זול וזה מרתיע אנשים, אבל אם הוא היה יקר- כולם היו אומרים שהוא טוב. פסיכולוגי. בכל מקרה אין לי שום אינטרס, צאו מהקבעון של פמפרס והאגיס, למרבה הפלא הוא יותר טוב מהם!!!  

+ השב
 
2. יואב רטנר 24/08/2012, 14:18:07

סוף סוף ביקורת אמיתית ולא כתבה שיווקית!! מסכים עם כל מילה; לא חיתול נורא, אבל לא ברמה של המתחרים. אם אתם לחוצים בכסף, לכו על זה, אם לא קנו את המותגים המוכרים כי הם פשוט סופגים יותר.

+ השב
 
1. צביקה 19/08/2012, 12:45:09

בהחלט אני משתמש אך ורק בחיתולים של פמפרס אקטיב בייבי בלילה וביום בהתחלה קצת נזלו אבל אין, הם הכי טובים

+ השב