האם החזייה שלך היא במידה הנכונה?

במקום שתתאימי את עצמך לחזייה, החזייה מותאמת אלייך
|
הדפס
|
שמור

אחת הבעיות שנעלמות מעיני הנשים היא שהן קונות חזיות שלא מתאימות להן, בד"כ חזיות קטנות מדי, כדי לשמור על החזה "יציב" בפעולות היומיום. בשנים האחרונות אופרה ווינפרי העלתה את הסוגיה ואף חשפה נתון מדאיג: 8 מתוך 10 נשים לובשות חזייה שלא מתאימה להן! לפי האגודה לכירופרקטיקה בבריטניה, הסכנות הבריאותיות הטמונות בכך הן: כאבי גב, רגישות בחזה, יציבות לקויה ואף קשיי נשימה.

צילום: יחסי ציבור

הבעיה הזו היוותה זרז למהפכה נשית בתקופה האחרונה בכל העולם, שהובילה מגמה צרכנית חדשה, חזיות תומכות. חזייה תומכת היא פריט חובה בארון של כל אישה, לא רק אצל ספורטאיות גם אצל צעירות, מבוגרות, נשים בהריון, נשים מניקות, חיילות... ובעצם, לכל אישה.

כחלק מהתעוררות הנושא בארה"ב, חברת CW-X שעשתה עליה לא מכבר מציגה קולקציה חדשה של חזיות: SUPPORT BRAS. הקולקציה מתהדרת ב-7 דגמים שונים של חזיות תומכות ב-3 צבעים שונים, וחשוב מכך בכל המידות! מדובר בחזיות הראשונות בעולם המשלבות תמיכה מקסימאלית תוך התאמה אישית ונוחות עבור מידות גדולות. קולקציית SUPPORT BRAS מתמחה בייצור חזיות אשר משלבות פטנט רשום ייחודי של החברה, המעניק תמיכה נפרדת לכל שד, ובכל גודל שהוא.

 

מערכת רצועות פנימית המשולבת בחזייה שמפעילה לחץ מדויק ומתון אשר מייצב את המפרקים ומגביר את איזון השרירים, דבר שבסופו של דבר מגביר את האנרגיה ומצמצם את התשישות.

בכל קאפ קיימות 5 נקודות בהן משולבות הרצועות שמפזרות את הלחץ והתמיכה ומפחיתות את תנועת החזה ב-60% (חזייה רגילה, לצורך העניין, מסוגלת להפחית את התנועה ב-35% בלבד). כמו כן, בחזיות החדשות יש 2 שכבות תמיכה המספקות את החופש ליהנות מדרגות שונות של תנועה. CW-X אף מציעה פיתרון לקיץ: הדגמים Ventilator Mesh ו-Ventilator Support עשויים מבד נושם ואוורירי ומנדף זיעה, שיסייע לכל אישה לעבור את חודשי הקיץ הדביקים בשלום.

מחירים: 239-359 שקלים

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה