"סצנת החתלה" קלילה

אחלה של מתקן לתלייה על הקיר או על שידת ההחתלה
|
הדפס
|
שמור

הבייביטול הוא דיספנסר שמחזיק בתוכו את הטיטולים - שיוצאים אחד אחד. המגבונים שמקבלים לעצמם תא שלם עם סגירה ולכן לא מתייבשים. יש לו  תא מיוחד שאפשר להניח בו את כל מה שאני זקוקה לו בהחלפה ועוד. 

בייביטוּל לצד העריסה
שרון ויקלמן-גלילי

המשחה, הוויטמין, המברשת. מוצץ, מדחום ואפילו גומיה לשיער בשבילי ( אני תמיד שוכחת איפה שמתי). הכל בשלוף, בקלילות ומהירות. קרוב ליד, לא נעלם, לא הולך לאיבוד. זריז וקל. כמו שאני אוהבת. זמן ההחתלה מתקצר כשאני לא עסוקה בלחפש איפה שמתי מה. הוא בא בצבע ורוד לנסיכה, או כחול - אם יש לכם נסיך.

 

אפשר לתלות את הבייביטול על הקיר (מצורפים ברגים), על הצד של שידת ההחתלה (מצורפות מדבקות) או לתלות על המיטה/עריסה (מצורפים מתלים). כך שכל אחת יכולה לתלות איפה שנוח לה. 

 

אצלי על הקיר יש ציור, בצד של שידת ההחתלה אין מקום, אז תליתי על העריסה. ופה גיליתי את הבעיה הראשונה. זה מאבד את הקסם של כל מה שאני צריכה ב"שלוף". זה פשוט לא קרוב לשידת ההחתלה. ואז, גם האח הגדול של הקטנטונת שלי חשב שזה מוצר מדליק לאללה, מה שהביא אותו למשוך משם את החיתולים, לקחת את המשחה ואת כל מה שהיה זמין לו, וללכת לחתל את הבובה. 

 

זה הביא אותי לגלות את החיסרון השני של המתקן. בייביטול פשוט לא מוכנים לאח גדול בבית. ניסיתי להניח את המתקן על השידה אבל מאחר שאת הטיטולים מוציאים מהחלק התחתון של המתקן, זה פשוט לא עבד. מה גם שהגדול מגיע בקלות לדיספנסר והופך אותו. אז נשארתי עם מתקן מעולה שלא נותן לך לאבד שום דבר, אבל בלי מקום לשים אותו בבטחה. 

 

ה"באג"  השלישי שגיליתי הוא, שאם יש יותר מילד אחד שמחתלים, אין מקום לשים יותר ממידה אחת של חיתולים ולכן צריך לבחור. לגדול או לקטנה. 

 

לסיכום, המתקן הוא אחלה של מתקן להורים לילד ראשון (או לבן זקונים) שיכולים לתלות אותו (את הדיספנסר, לא את הילד, כן?) על הקיר או על שידת ההחתלה. 

 

המחיר 179 ש"ח לחוויית החתלה קלילה. ניתן להזמין באתר היצרן או בחנויות נבחרות. 

אם אתם עונים על הקריטריונים, רוצו לקנות, ותגדלו שזה ממש ממש אחלה של דבר!

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. משה 27/05/2013, 14:08:53

למה לא לשטוף בכיור? במקום המגבונים הרעילים שבערך מנקים ובעיקר גורמים לפריחה ולחור בכיס אני שוטף את הטוסיק של התינוק בכיור.  
*חלק הפרסומי של התגובה הוסר* 

+ השב