פיצת האירוויזיון בישראל: 12 נקודות לדומינוס

לכבוד האירוויזיון השיקה דומינוס מהדורה של פיצת דוּז פואה, שכדאי שתשרוד אחרי התחרות
|
הדפס
|
שמור

לכבוד האירוויזיון השיקה דומינו'ס פיצה שתי פיצות "דוּז פואה" עם לא פחות מ-12 תוספות על כל פיצה. הטבה מיוחדת במשלוח: משפחתית דוז פואה + משפחתית 100% מוצרלה ב-59.9 שקלים לכל פיצה. באיסוף עצמי מחיר פיצת דוז פואה 64.9 שקלים. 

הפופולריות של הפיצות הגיעה לשיא, עד שבחלק מהסניפים אזלו המרכיבים, ובשעות מוקדמות כבר לא ניתן היה להזמין את הפיצה הבשרית. הצמחונית הגיעה גדושה ברוטב, ועם תוספות שפוזרו בנדיבות על כל הפיצה. אולי ראוי להכניס את הפיצות האלה למיגוון הקבוע, ולא להותיר אותן רק לשבוע האירוויזיון.


פיצת הדוז פואה הבשרית הגיעה עם גבינת 100% מוצרלה ורוטב עגבניות ועם 12 תוספות שנועדו לעורר את כל בלוטות הטעם: פפרוני, סלאמי סרוולד משובח, חזה בקר, קבנוס, פלפלים קלויים, בצל סגול, עגבניות, זיתי קלמטה, קונפי שום, אקסטרה גבינת מוצרלה, גבינה בולגרית ופטריות.


הגרסה הצמחונית כללה גבינת 100% מוצרלה, רוטב עגבניות ו- 12 תוספות: פטריות, בצל סגול, זיתים ירוקים, עגבניות, תירס, פלפל ירוק, קונפי שום, זיתי קלמטה, גבינת עיזים, אקסטרה גבינת מוצרלה, גבינה בולגרית, קונפי ארטישוק.
לדברי עדי בירן סובול, מנהלת שיווק המשלוחים בדומינו'ס פיצה בישראל, "חדשנות היא נר לרגלי דומינו׳ס וכשמגיע אירוע כמו האירוויזיון לישראל זוהי סיבה אמיתית לייצר חדשנות ולהצטרף לחגיגה. אז גם הפעם, דומינו'ס שמחה לחדש ולהפתיע את הלקוחות שלה עם מוצרים חדשים ומפנקים ולהצטרף לחגיגת האירוויוזיון בישראל. אנחנו מזמינים את החוגגים וגם את אלו שפשוט אוהבים פיצה בלי קשר, ליהנות מפיצות המשלבות לא פחות מ"דוז פואה" של תוספות המשתלבות אחת עם השנייה בצורה מושלמת שתגרום לכל מי שטועם ליהנות מכל ביס".

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה