הפלא של כוס הפלא

הנסיינית שלנו התלהבה כי הכוס לא נוזלת ואין טפטופים והתינוק שותה בעצמו
|
הדפס
|
שמור

מותג מוצרי התינוקות האמריקאי Nuby השיק כוסות שתייה לתינוקות ולילדים, עם פטנט ייחודי המונע את דליפת נוזל השתייה מתוכן בכל זווית כך שהתינוק והילד יכולים לשתות באופן עצמאי בלי שהנוזל יישפך.

הנסיינית שלנו איילת כתבה: "טוב, לאחר שהייתי ספקנית לגבי הפלא של כוס הפלא, מודה, התנסינו ופשוט נהניתי מכל רגע לראות את הרפלקסולון שלי (מאובחן בריפלוקס עקשן מגיל לידה) שותה מים! וזאת בלי כל עזרה מצדי! מה שהכי הייתי מודאגת ממנו זה החנק מהמים. רק אמא לילד עם ריפלוקס יודעת למה אני מתכוונת.הוא  חייב אוכל סמיך כל הזמן. ומים? הם לא בדיוק סמיכים...


הכוס מספקת אפשרות נהדרת לתת לילד לשתות מכל זווית. לא משנה איפה הוא מנסה לשתות ממנה. מה גם שהמים יוצאים לפי קצב הלגימה של הילד ולא נשפכים לכל עבר. בקיצור, מרוצה!!! התינוק שלי עוד מעט חוגג שנה, ועד לא מזמן שתה רק תמ"ל סמיך. כיום בזכות כוס הפלא הנפלאה הזאת הילד שלי שותה מים!"


כוסות הפלא 360 תוכננו לאחיזה קלה ללא טפטופים ודליפות בכל זווית. אין בהן שסתום, והשתייה הקלה היא בזכות טכנולוגיית Touch Flo המווסתת את צריכת הנוזל עם פעולת המציצה של הילד. שולי הסיליקון הרכים בחלקה העליון של הכוס עוצבו כדי להגן על חניכיים רגישות ושיניים בוקעות. הכוסות זמינות בשני דגמים: הראשון, כוס קטנה בנפח 240 מ"ל עם ידיות אחיזה נוחות, המיועדת לגילאי חצי שנה ומעלה. השני, כוס גדולה יותר בנפח 300 מ"ל, ללא ידיות המיועדת לילדים גדולים יותר. הכוסות מצוינות לשלב גמילת הילד מבקבוק ומעבר לכוס, לנסיעות, לטיולים ולמטוסים.


המחיר: 35 שקלים לכוס (בכל הדגמים).

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה