ארוחה מבושלת בחימום מהיר

שף הדרך יוצאת עם 9 מנות חדשות של בשר, דגים וגם לצמחונים
|
הדפס
|
שמור

חברת "שף הדרך", המציעה ארוחות מבושלות שניתן לחמם ברגע, ללא שימוש במיקרוגל, גז או מים חמים, מרחיבה בימים אלו את סדרת הארוחות שהושקו בשנה האחרונה ומוסיפה לתפריט 9 מנות חדשות של בשר, דגים ולראשונה – גם מנות צמחוניות.

מנות "שף הדרך" בריאות, טעימות וכשרות. הן מהוות פיתרון אידיאלי למשפחות, למטיילים ולשומרי כשרות היוצאים לטייל ברחבי העולם, ליהנות מארוחה מבושלת, חמה, טעימה, בריאה וכשרה בכל מקום ובכל זמן.


סדרת המנות החדשה מצטרפת ל-4 ארוחות "שף הדרך" שהושקו בשנה האחרונה: אושפלאו- נתחי בקר עם אורז, ירקות וצימוקים, גולש הונגרי עם תפוחי אדמה ברוטב בשר, קציצות בשר עם ספגטי ברוטב עגבניות ונתחי שווארמה עם הום פרייז.

 

9 המנות באריזות הממותגות החדשות , מציעות לסועד ארוחות מגוונות: עוף סצ'ואן, קציצות בשר עם ספגטי ברוטב ביתי, אושפלאו, נתחי שווארמה, פילה דג אפוי על מצע קוסקוס, ולראשונה גם מנות צמחוניות: בולונז צמחוני, קוסקוס עם ירקות, מג'דרה ביתית, נתחי סויה ברוטב סצ'ואן.

 

שף הדרך פרצה לשוק המזון בשנה האחרונה עם פטנט הריטורט החדשני, המאפשר חימום מיידי של ארוחה מבושלת בריאה, מזינה וכשרה ללא שימוש באמצעי חימום כמו מיקרוגל, גז או מים חמים. הארוחות נארזות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת משולבת בתהליך עיקור המנה מחיידקים, דבר המאפשר להחזיק את המנה הארוזה באחסון וללא קירור עד שנתיים.


לדברי ניר שולץ, מנכ"ל חברת "שף הדרך": בשנה האחרונה מאז השקתה , תפסה מנת "שף הדרך" תאוצה וקיבלנו הרבה פידבקים חיוביים מהשטח גם על הפטנט החדשני שהגיע לראשונה לישראל וגם על טעמי המנות והערכים התזונתיים הגבוהים שלהן".

 

עוד הוסיף שולץ:" בעקבות אלפי פניות שקיבלנו מהציבור להרחיב את מגוון הטעמים ולתת מענה גם לצמחונים ערכנו סקר מטעמנו הבודק מהם הטעמים הערבים ביותר לחיך הישראלי ולפי תוצאותיו החלטנו מה יהיו הטעמים החדשים , כולל מנות צמחוניות."

 

לדבריו: " מעבר לחימום המידי ,העיקור מחיידקים והאפשרות לשמור את המנה ללא קירור עד שנתיים, אחד היתרונות הבולטים במנת "שף הדרך" הוא היותה מבושלת באופן ביתי ועשויה מרכיבים טבעיים בלבד. ההרכב התזונתי הגבוה של המנות מראה כי הן מזינות ובריאות. "

 

ההרכב התזונתי של המנות מהסדרה החדשה :

מנות בשר/דגים:


1. עוף סצ'ואן
הרכב תזונתי:
אנרגיה 153.0 קל'
חלבון 11.8 גר'
פחמימות 24.2 גר'
שומן 0.7 גר'
חומצות שומן רווי 0.2
כולסטרול 25.4 מ"ג
נתרן 167.1 מ"ג

 

2. פילה דג אפוי על מצע קוסקוס
הרכב תזונתי:
אנרגיה 134.8 קל'
חלבון 7.2 גר'
פחמימות 17.8 גר'
שומן 3.6 גר'
חומצות שומן רווי 0.2
כולסטרול 5.9 מ"ג
נתרן 121.8 מ"ג


3. קציצות בשר – עם ספגטי ברוטב ביתי
הרכב תזונתי:
אנרגיה 134.0 קל'
חלבון 8.6 גר'
פחמימות 12.9 גר'
שומן 5.2 גר'
חומצות שומן רווי 1.1
כולסטרול 9.7 מ"ג
נתרן 32.0 מ"ג

 

מנות צמחוניות:
1. מג'דרה ביתית – אורז עם עדשים
הרכב תזונתי:
אנרגיה 165.6 קל'
חלבון 3.9 גר'
פחמימות 34.2 גר'
שומן 1.1 גר'
חומצות שומן רווי 0.1
כולסטרול פחות מ-2.5 מ"ג
נתרן 45.0 מ"ג

2. קוסקוס ים תיכוני – תבשיל קוסקוס עם לקט ירקות
הרכב תזונתי:
אנרגיה 134.5 קל'
חלבון 3.8 גר'
פחמימות 20.8 גר'
שומן 4.1 גר'
חומצות שומן רווי 0.3
כולסטרול פחות מ2.5 מ"ג
נתרן 302.0 מ"ג

 

את מנות "שף הדרך" המחממות את עצמן ניתן להשיג ברשת חנויות סו-גוד בתחנות הדלק של סונול במחיר 35 ₪ למנה.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה