שימוש נכון בליפ גלוס

איך למרוח נכון ליפ גלוס
|
הדפס
|
שמור

בשנים האחרונות דוחק הליפ גלוס את מקומו של השפתון כשליט הבלתי מעורער של איפור השפתיים, ואין הזדמנות טובה מזו לסקור מספר כללי יסוד לשימוש נכון בליפ גלוס. 

כלל ראשון: ליפ גלוס, בניגוד לשפתון, הוא בעל מרקם נוזלי ללא דביקות ולכן נוטה לעיתים לגלוש אל מחוץ לגבולות השפתיים. למניעת נזילה, תחמי את השפתיים בעזרת עיפרון שפתיים והקפידי למרוח את הגלוס בלי לצאת מהקווים. אם הינך בעלת שפתיים מחורצות, מלאי את כל שפתייך בעזרת עיפרון שפתיים על מנת למנוע מהגלוס להיכלא בתוך חריצי השפה. וכמובן, אל תשכחי להתאים את גוון עיפרון השפתיים לצבע הגלוס שלך.

כלל שני: לאחר שאת מורחת ליפ גלוס, אל תהדקי את שפתייך זו לזו כמו לאחר שימוש בשפתון. פעולה זו נועדה לפיזור פיגמנט הצבע של השפתון באופן שווה על השפה העליונה ועל השפה התחתונה גם יחד. הידוק השפתיים לאחר מריחת ליפ גלוס ישיג בדיוק את התוצאה ההפוכה - הגלוס יתרכז סביב קו המתאר של השפתיים ומרכזן יישאר חשוף.

כלל שלישי: אם עברת בשלום את שני הכללים הקודמים, זכרי: לעולם לא להספיג ליפ גלוס בנייר טישו. מטרתה של פעולה זו היא להוריד שכבת צבע לאחר מריחת שפתון, אך אותה פעולה תמימה תגרום לאובדן הברק של הגלוס. והרי ברק היא הסיבה למריחת הגלוס מלכתחילה, לא?

הכתבה בחסות  

תגובות הגולשים