המיניוואן המשפחתי C3 Picasso לראשונה עם תיבה רובוטית

שני הדגמים הידניים שהוצעו עד כה ימשיכו להיות משווקים במקביל
|
הדפס
|
שמור

החל מהחודש הבא יבואנית סיטרואן לישראל, קבוצת דוד לובינסקי, תציע את ה-סיטרואן C3 פיקאסו גם עם תיבת הילוכים רובוטית בת 6 הילוכים. שני הדגמים הידניים שהוצעו עד כה ימשיכו להיות משווקים במקביל.

המכונית, המבוססת על פלטפורמת סיטרואן C3, מציעה כחלק מהעיצוב המקורי ויוצא הדופן שני מוטות בצידי השמשה הקדמית. כמו כן, היא מצוידת במוטות חיצוניים על גג המכונית לאורכה ופתרונות ייחודיים מבחינת גודל המכונית. המכונית נוחה לנסיעה בעיר לאור מימדיה החיצוניים הקומפקטיים - היא קטנה בחנייה אך עם נפח רב מבפנים המעניק תחושת מרחב ואויר. השמשה הקדמית הינה פנורמית- שמשה קדמית רגילה ושתי שמשות צדיות הממשיכות את השמשה הקדמית ומגדילות את זווית הראייה של הנהג. סביבת הנהג נוחה ומתקדמת ומציעה 4 חלונות חשמליים, מראות מתקפלות חשמליות, חיישני עזר לחנייה אחורית ועוד.

מידות המכונית: אורך 4.078 מטר, רוחב 1.766 מטר, גובה (ללא מוטות) 1.621 מ', מרחק בין הסרנים 2.540. התאוצה מ-0 ל-100 עומדת על 12.7 שניות לגרסת הבנזין ו-15.7 לגרסת הדיזל. סיטרואן C3 פיקאסו תשודך לתיבה רובוטית בת 6 הילוכים בשתי גרסאות: 

  • 1.6 ל', בנזין, 120 כ"ס 
  • 1.6 ל', דיזל eHDI, 92 כ"ס, MicroHybrid עם הטכנולוגיה Stop & Start. 


טכנולוגיית ה- Stop & Start המתקדמת מהדור החדש בדגם הדיזל הינה מערכת התנעה ועצירה שמפחיתה באופן משמעותי את צריכת הדלק ופליטת מזהמים, זאת באמצעות כיבוי המנוע במצבים נייחים (לדוגמה, ברמזורים). תצרוכת הדלק למסלול נסיעה משולב עירוני בינעירוני היא 16.7 ק"מ לליטר בגרסת הבנזין ו-23.81 ק"מ לליטר בגרסת הדיזל. דרגת זיהום האוויר של הדגם על שתי גרסאותיו עומדת על 4.

 

מחיר:

  • סיטרואן C3 פיקאסו 1.6 ל', בנזין - 111,990 שקלים כולל מע"מ
  • סיטרואן C3 פיקאסו 1.6 ל', דיזל eHDI, Stop & Start -  ₪ 121,990 כולל מע"מ.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה