רנו סניק: 5 או 7 מקומות

מראת ילדים מאפשרת להתבונן בנוסעים מאחור
|
הדפס
|
שמור

רנו סניק III מגיע בשתי גרסאות, גרסת הסניק עם 5 מקומות ישיבה וגרסת ה"גרנד סניק" 7 מקומות ישיבה, שני הדגמים מגיעים עם מנוע 2.0 ליטר רב עוצמה המפיק 143 כ"ס וגיר רציף CVT.

הסניק הינו המיניואן המוביל מבית רנו, הדגם שהביא את המהפכה לשוק הרכבים המשפחתיים עכשיו המגיע עם גרסה מעודכנת המעניקה למשפחות הנוסעות בה נוחות מפנקת ושלל פתרונות פונקציונאליים לחיי היום יום ולבילוי משפחתי בסוף השבוע.
הסניק נוחה, מרווחת, מודולארית ודואגת לכולם. בגרסת ה-7 מקומות, נהנים היושבים בשורת המושבים השלישית ממרווחים נדיבים לראש ולרגליים. הגרנד סניק מציעה יותר מקום בשורה השלישית מאשר כל מכונית אחרת בקבוצתה. והודות למושבים המתקפלים אשר נעים לפנים ולאחור, הגרנד סניק מסוגלת להוביל בקלות סוגים רבים של מטענים. אזור המטען הגדול (עד 785 ליטר בגרסת 5 מושבים ו-702 ליטר בגרסת 7 מושבים) .
כמו תמיד רנו מקפידה לתכנן תא נוסעים שנוח לשבת בו ועונה על כל הדרישות של הנהגים ובני משפחתם. הסניק מציעה עד 92 ליטר של אחסון פנימי, המציבים אותה במקום הראשון בקבוצתה. כל הנוסעים נהנים ממקומות אחסון שימושיים ובעלי גישה נוחה: מגרות מתחת למושבים ותאי אחסון מתחת לרצפה בשתי שורות המושבים הראשונות, תא כפפות מקורר בנפח 11 ליטר, שידה מרכזית ניתנת להזזה, מחזיק כוסות, תאים בדלתות וכו'.
הסניק מגיעה בשתי הגרסאות 5 ו-7 מקומות עם מנוע 2 ליטר המפיק 143 כ"ס וגיר רציף (CVT), המנוע והגיר הינו תולדה של שיתוף פעולה אסטרטגי בין חברת רנו וחברת ניסאן, מה שמבטיח שהרכב יעניק לנוסעיו חווית נסיעה עוצמתית ומרשימה ואמינות גבוהה ביותר לאורך השנים.
הסניק מפנקת את נוסעיה בשלל אבזרים נוספים נוספים כגון : בקרת אקלים מפוצלת בעלת שני אזורי מיזוג אישיים, וילונות שמש בצדי הבשורה האחורית, מראת ילדים המאפשרת להתבונן בנוסעים מאחור, משענת יד אשר נעה על מסילה ומאפשרת כוונון אישי, מגשי מטוס בשורה השנייה, ועוד.
מחיר הרכב לצרכן יהיה: סניק: 153,000 שקלים, גרנד סניק: 159,000 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה