מדריך התמנון והחבל להורות

מדריך שונה להורות
|
הדפס
|
שמור

מאת: קולין בוולס
תרגום לעברית: שי כפיר

 

 

הכנה להורות אינה ענין פשוט של קריאת ספר ועיצוב חדר הילדים. לפניכם 12 בדיקות פשוטות להורים לעתיד אשר רוצים להיות מוכנים להיות אבא ואמא בחיים האמיתיים.

 

נשים: כדי להתכונן לאמהות, לבשי חלוק ותחבי חמש כריות באזור הבטן. לאחר תשעה חודשים הוציאי כרית אחת.

 

גברים: גש לבית המרקחת, רוקן את תוכן הארנק שלך על הדלפק, בקש מהרוקח לקחת את הכל. לאחר מכן גש לסופרמרקט. עשה את הסידורים הדרושים כדי שהמשכורת שלך תשולם ישירות למשרדם הראשי. לך הביתה, התרווח בכורסה, קרא את עיתון הערב בניחותא בפעם האחרונה.

 

לפני שסוף סוף תביא ילדים לעולם, מצא זוג מחבריך שכבר יש להם ילדים והבע ביקורת על דרכי החינוך שלהם, חוסר הסבלנות הקיצוני שלהם, והאופן שבו הם מניחים לילדים שלהם להשתולל. הצע להם דרכים כיצד יוכלו לשפר את הרגלי השינה של ילדיהם, השימוש בשירותים, נימוסי השולחן והתנהגותם באופן כללי. תהנה מזה – זו תהיה הפעם האחרונה בחיים שיהיה לך מושג איך לחנך ילדים.

 

כדי לגלות איך יעברו הלילות – טייל להנאתך בסלון מחמש אחה"צ עד עשר בלילה כשאתה סוחב שק רטוב במשקל שישה ק"ג. בעשר בלילה הנח את השק, כוון שעון לחצות ולך לישון. בחצות קום והסתובב עם השק בסלון שוב עד אחת. כוון את השעון לשלוש בבוקר. בגלל שלא תצליח להרדם קום בשתיים בלילה והכן לעצמך משהו לשתות, חזור למיטה ברבע לשלוש. קום שוב בשלוש עם צלצול השעון, שיר לשק שירים בחושך עד ארבע, כוון את השעון לחמש. קום. הכן ארוחת בוקר. המשך לעשות זאת למשך חמש שנים. נסה להראות עליז.

 

צילום: סטודיו פרפרים בבטן, צילומי הריון

האם אתה יכול להתמודד עם הבלאגן של הילדים? כדי לגלות, מרח את הספה בשוקולד למריחה ואת השטיח בריבה. החבא חתיכת דג קטנה מאחורי מערכת הסטריאו והשאר אותה שם לאורך כל הקיץ. תקע את אצבעותיך באדניות ולאחר מכן שפשף אותם על הקיר שרק עכשיו סיידת. את הכתמים כסה בצבעי פסטל עליזים. איך יצא?

 

הלבשת הילדים היא לא פשוטה כמו שזה נראה: קנה לעצמך תמנון וסל חבלים. נסה להכניס את התמנון לסל באופן שאף אחת מזרועותיו של התמנון לא תציץ מן הסל. הזמן שניתן להקדיש למשימה זו – כל הבוקר.

 

קח קרטון ביצים. בעזרת מספריים וקופסת צבע עשה ממנו תנין. עכשיו, תוך שימוש בנייר דבק ונייר צבעוני, הפוך את התנין לקישוט לסוכה. ולסיום קח קופסת חלב, כדור פינג פונג וקופסת קורנפלקס ריקה ובנה מהם דגם מדויק של מגדל אייפל. מזל טוב – אתה מוכן למשחקי הפעלה עם הילדים.

 

תשכח מהפיג'ו 206 – קנה מיצובישי לאנסר. אל תחשוב לרגע שהיא תשאר בחנייה נקיה ונוצצת. קנה ארטיק שוקולד והשאר אותו בתא הכפפות. תחוב כמה סוכריות טופי  בפתח של הטייפ. קנה חבילה גדולה של ביסקוויטים, רסק אותם. את האבקה פזר על כל המושב האחורי. עבור עם מגרפה על שני צידי האוטו החדש. זהו. מושלם.

 

התכונן לצאת לטיול. חכה מחוץ לבית חצי שעה. גש לדלת. הכנס הביתה שוב. צא החוצה. חזור פנימה. לך במורד שביל היציאה. חזור לדלת. רד שוב בשביל. לך לאט מאד במורד הרחוב במשך חמש דקות. עצור כדי לבחון מקרוב כל בדל סיגריה, חתיכת מסטיק, נייר טואלט משומש וחרק מת שתפגוש בדרך. חזור על צעדיך. צווח שאתה לא יכול יותר ככה עד שכל השכנים יצאו למרפסות כדי לבהות בך. וותר על הטיול וחזור הביתה. עכשיו אתה מוכן לצאת לטיול עם ילד קטן.

 

חזור על כל דבר שאתה אומר חמש פעמים.

 

גש לסופר המקומי. קח איתך את הדבר הקרוב ביותר שאתה מוצא לילד בגיל הגן – עז בוגרת היא תחליף מצוין. אם בכוונתך להביא יותר מילד אחד, קח יותר מעז אחת. קנה את המצרכים לשבוע מבלי לאפשר לעיזים לצאת מתחום מבטך. שלם עבור כל מה שהעיזים אכלו או השחיתו. עד שלא תעמוד במשימה זו אל תחשוב אפילו על הבאת ילדים לעולם.

 

רוקן מלון מתוכנו. נקב בו חור קטן בצד. תלה אותו מהתקרה ונדנד אותו מצד לצד. עכשיו קח קערת דייסה ונסה להכניס אותה בכפית אל תוך המלון תוך כדי שאתה מעמיד פני אווירון. המשך עד שחצי מכמות הדייסה תיעלם. שפוך את השאר על עצמך תוך כדי הקפדה שחלק ניכר יגיע לרצפה. הנה, אתה מוכן להאכיל תינוק בן שנה.

 

למד את שמות כל המשתתפים ברחוב סומסום, בארני וכן את שמם גודלם צורתם והכוחות המיוחדים של כל הפוקימונים. כשתמצא את עצמך מזמזם את "עוגה עוגה" בדרך לעבודה – אתה מוכן!

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה